INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Solicitare informații. Legislație --> Formular pentru solicitare în baza Legii nr. 544/2001

Formular pentru solicitare informații în baza Legii nr. 544/2001

În vederea solicitării unei informații de interes public recomandăm folosirea următorului formular:

Formular-tip cerere de informaţii de interes public conform Anexa 4 din HG 478/ 2016

Data creare: 30-07-2019 12:53:09

Agenția pentru Dezvoltare Regională NORD - EST

Scopul acestei secțiuni este de a oferi informații la zi despre oportunitățile de finanțare disponibile, tuturor organizațiilor care doresc să-și dezvolte activitatea în Regiunea Nord-Est.

Comunicat de presă AFIR, 22 septembrie 2021

Anunțuri primire proiecte PNDR

Încălzirea locuinței sezonul rece 2021-2022

Ajutorul pentru consumatorul vulnerabilÎncălzirea locuinței sezonul rece 2021-2022