Hotărâre cu modificări la H.G. 1090/2021 privind prelungire stare de alertă cu 10.10.2021

Hotărâre cu modificări la H.G. 1090/2021 privind prelungire stare de alertă cu data de 10.10.2021

PRIMĂRIA --> Programe și strategii

Proiecte în derulare 2019

1. Alimentare cu apă în localitatea Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - în implementare

2. Extindere rețea de alimentare cu apă sat Moara Domnească, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - în implementare

3. Modernizare drumuri sătești în satele Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - procedura achiziție

4. Construire dispensar uman în sat Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - procedura achiziție

5. Reabilitare, consolidare și dotare cămin cultural în sat Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - procedura achiziție

6. Achiziție buldoexcavator, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - procedura achiziție

7. Modernizare drumuri de interes local, comuna Văleni, județul Vaslui - ELABORARE - avizare

Data creare: 18-04-2019 18:04:12

PNDR

Electrificare, extindere retele electrice in localitatea Valeni, comuna Valeni, judetul Vaslui

Caseta informativa

Linkuri externe
A.F.I.R

Data creare: 18-11-2016 12:50:14

Agenția pentru Dezvoltare Regională NORD - EST

Scopul acestei secțiuni este de a oferi informații la zi despre oportunitățile de finanțare disponibile, tuturor organizațiilor care doresc să-și dezvolte activitatea în Regiunea Nord-Est.

Comunicat de presă AFIR, 22 septembrie 2021

Anunțuri primire proiecte PNDR

Încălzirea locuinței sezonul rece 2021-2022

Ajutorul pentru consumatorul vulnerabilÎncălzirea locuinței sezonul rece 2021-2022