PRIMĂRIA --> Anunțuri --> Concursuri 2020

Concurs Auditor intern - 2 posturi, 26 martie - 27 aprilie 2020

Primăria Comunei Văleni, cu sediul în localitatea Văleni, str. Principală, nr. 6, județul Vaslui, va organiza în perioada 26 martie - 27 aprilie 2020 concurs pentru ocuparea funcțiilor contractuale vacante, perioadă nedeterminată, de auditor intern - 2 posturi, conform H.G. 286/23.03.2011, cu modificările și completările ulterioare.

Mai multe informații puteți găsi în documentul atașat.

Concurs Auditor intern - 2 posturi 26 martie - 27 aprilie 2020

Data creare: 27-03-2020 11:43:06

Comunicat de presă APIA

APIA suspendă primirea cererilor unice de plată