- Proiecte in derulare - Comuna Valeni

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Achiziţii publice --> Proiecte in derulare

Proiecte în derulare 2019

1. Alimentare cu apă în localitatea Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - în implementare

2. Extindere rețea de alimentare cu apă sat Moara Domnească, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - în implementare

3. Modernizare drumuri sătești în satele Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - procedura achiziție

4. Construire dispensar uman în sat Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - procedura achiziție

5. Reabilitare, consolidare și dotare cămin cultural în sat Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - procedura achiziție

6. Achiziție buldoexcavator, comuna Văleni, județul Vaslui - FINANȚAT - procedura achiziție

7. Modernizare drumuri de interes local, comuna Văleni, județul Vaslui - ELABORARE - avizare

Data creare: 18-04-2019 18:04:12