PRIMĂRIA --> Anunțuri --> Arhivă concursuri

Rezultat proba scrisă concurs Consilier juridic debutant 23.05.2019

Rezultatul notării, subiectele si baremul probei scrise la concursul de ocupare a functiei contractuale de executie consilier juridic în aparatul permanent de lucru al Consiliului Local Văleni pot fi consultate în documentele atașate.

Rezultat proba scrisă la concursul de ocupare a funcției contractuale de execuție de Consilier juridic debutant în aparatul permanent de lucru al Consiliului Local Văleni, în data de 23.05.2019 - ora 10,00
Subiecte și barem pentru concurs Consilier juridic debutant 23.05.2019

Data creare: 23-05-2019 16:01:55

Comunicat de presă APIA